Clermont-Детски велосипед BMX 20'' Rocky

кат. №: 10303

209.00 лв.

Купи на изплащане!

Clermont-Детски велосипед BMX 20'' Rocky

  • Подходящ за деца над 5 години
  • Метална рамка
  • Пластмасови педали
  • Две спирачки и свободен венец
  • Защита на веригата
  • Гуми KENDA